Smoothie z ananasem i bananami

Przepis z kategorii Napoje 1 kwi 2014 dyskusja drukuj przepis

Smoothie możemy przygotować z dowolnych owoców, według własnych upodobań. Do ananasa proponuję dodatek banana, dzięki któremu napój ma lepszą konsystencję. Doskonały na deser.

Składniki (2 porcje)

  • 200 g obranego świeżego ananasa
  • 2 banany
  • 150 ml zimnego soku jabłkowego

Wykonanie

Owoce umieszczamy w malakserze i miksujemy około 30 sekund. Powinny mieć jednolitą konsystencję. Następnie dolewamy soku jabłkowego i miksujemy razem. Napój przelewamy do szklanek i podajemy natychmiast. Smacznego 🙂

Smoothie z ananasem i bananami
jest autorką tego przepisu, tak samo jak 769 innych kulinarnych inspiracji na tym blogu kulinarnym ze zdjęciami. Ten przepis kulinarny został opublikowany dnia o w kategorii Napoje. Możesz śledzić dyskuję o nim w kanale RSS 2.0. Możesz też dodać komentarz lub odpowiedzieć z poziomu własnej strony.

Dodaj komentarz

W związku z zalewem spamu komenatrze są moderowane, pojawią się zaraz po moim zatwierdzeniu.

Mój newsletter z przepisami

Bądź na bieżąco i subskrybuj

Partnerzy mojego bloga

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi

Odszukaj.com - przepisy kulinarne

Foodki - fotografie potraw i zdjęcia kulinarne

Tasty Query - recipe search engine

Blog kulinarny Oli

Znajdziesz tutaj przepisy kulinarne ze zdjęciami. Ciekawe przepisy kulinarne na ciasta. Sporo przepisów kulinarnaych na serniki. Zdjęcia kulinarne na blogu z przepisami. Fotografie potraw. Sprzedaż zdjęć kulinarnych. Przepisy kulinarne Oli. Notatnik kulinarny. Magazyn przepisów. Biblioteka smaków. Ulubione blogi kulinarne. Proste przepisy kulinarne. Tanie zdjęcia na sprzedaż. Blog kulinarny.