Sprzedaż zdjęć nie tylko kulinarnych

Postanowiłam napisać kilka słów o sprzedaży zdjęć. Niektórzy czytelnicy wiedzą, że ten blog  zarabia na zdjęciach (nie tylko fotografia kulinarna). Zdjęcia ilustrujące przepisy na tym blogu można kupić na zasadach licencji Royalty Free (RF) w bankach zdjęć. Obecnie zdjęcia dostępnie są w banku zdjęć iStockphoto, jakiś czas temu można je było kupić również za pośrednictwem Shutterstock, Dreamstime czy Fotolia.

Jak zacząć sprzedaż zdjęć?

Bardzo łatwo można znaleźć w sieci publikacje dotyczące sprzedaży zdjęć, ja ze swojej strony czysto subiektywnie mogę polecić podstawowy poradnik jak zacząć sprzedaż zdjęć oraz inny z przymrużeniem oka dlaczego nie zarobisz na zdjęciach 😉

Ile zarobię?

Obecnie rynek jest dość mocno nasycony, trudno jest wystartować i przebić się,  jeśli jednak przetrwamy początkowy okres budowania portfolio, będziemy systematyczni i cierpliwi, to po pewnym czasie nasza pasja może również przynosić finansowe korzyści.

Gdzie poczytam o tym więcej?

Jeśli ten temat Cię zainteresował, to po więcej informacji sugeruję zajrzeć na bloga i forum Rafała:

  • blog Banki Zdjęć
  • forum Stock Board, społeczność polskich stockerów czyli fotografów zajmujących się sprzedażą zdjęć w sieci

Ile kosztują zdjęcia kulinarne

Moje zdjęcia w iStockphoto można kupić w cenie od 8$ do 400$. Wszystko w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli potrzebujesz konkretnych fotografii kulinarnych to możemy wykonać zdjęcia na życzenie (istnieje możliwość wystawienia faktury VAT).

Jedna reakcja do wpisu Sprzedaż zdjęć nie tylko kulinarnych

14 lis 2011 o 14:25 Galen komentuje

Piękne focie!

Odpisz na ten komentarz

Dodaj komentarz

W związku z zalewem spamu komenatrze są moderowane, pojawią się zaraz po moim zatwierdzeniu.

Mój newsletter z przepisami

Bądź na bieżąco i subskrybuj

Partnerzy mojego bloga

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi

Odszukaj.com - przepisy kulinarne

Foodki - fotografie potraw i zdjęcia kulinarne

Tasty Query - recipe search engine

Blog kulinarny Oli

Znajdziesz tutaj przepisy kulinarne ze zdjęciami. Ciekawe przepisy kulinarne na ciasta. Sporo przepisów kulinarnaych na serniki. Zdjęcia kulinarne na blogu z przepisami. Fotografie potraw. Sprzedaż zdjęć kulinarnych. Przepisy kulinarne Oli. Notatnik kulinarny. Magazyn przepisów. Biblioteka smaków. Ulubione blogi kulinarne. Proste przepisy kulinarne. Tanie zdjęcia na sprzedaż. Blog kulinarny.