Notatki kategoria z przepisami

Notatki kulinarne, tutaj raczej nie znajdziesz przepisów…

Wszystkie przepisy kulinarne w kategorii Notatki. Zainspiruj się kulinarnie przyglądając przepisy na naszym blogu kulinarnym ze zdjęciami oznaczone kategorią Notatki. Jeśli nie możesz znaleźć przepisu, użyj wyszukiwarki na górze strony. Smacznego!

Menu sylwestrowe czyli przekąski na sylwestra

Menu sylwestrowe czyli przekąski na sylwestra

Nowy Rok zbliża się nieubłaganie. Ale zanim go przywitamy, czeka nas jeszcze Sylwester. Niektórzy spędzą ten wyjątkowy wieczór na wielkim balu, inni na domowej imprezie, a jeszcze inni w domu pod kołderką. Jednak w każdym przypadku menu sylwestrowe to podstawa. Bez pysznego jedzenia zabawa nie będzie zabawą.
Uwaga na oszusta podszywającego się pod blogi kulinarne

Uwaga na oszusta podszywającego się pod blogi kulinarne

Oszustwa w sieci stały się coraz bardziej powszechne i niestety również blog kulinarne.info padł ofiarą oszustwa. Osoba całkowicie niezwiązana z serwisem podszywała się pod właściciela/przedstawiciela bloga i wysyłała maile do sklepów z akcesoriami kulinarnymi i gospodarstwa domowego z prośbą o przekazanie przedmiotów mających być nagrodami w konkursach na kulinarne.info.
Konkurs kulinarny „Ciasto na niedzielę”

Konkurs kulinarny „Ciasto na niedzielę”

Za pośrednictwem serwisu Mikser Kulinarny ogłaszam pierwszy konkurs o nazwie Ciasto na niedzielę. W ramach konkursu przez najbliższy miesiąc zachęcam do pieczenia i publikowania przepisów na nasze ulubione ciasta. Spośród opublikowanych przepisów wspólnie wybierzemy 3 najbardziej apetyczne i zachęcające do upieczenia we własnej kuchni ciasta. Laureaci zostaną nagrodzeni bonami na zakup książek kulinarnych.
Mikser Kulinarny już miksuje przepisy

Mikser Kulinarny już miksuje przepisy

Chciałabym wszystkich serdecznie zaprosić do nowego projektu kulinarnego pod wdzięczną nazwą Mikser Kulinarny.
Kuchnia grecka

Kuchnia grecka

Kilka dni temu wróciłam z urlopu z pięknej Grecji, a dokładniej z cudownej wyspy Zakynthos.  Oprócz wspaniałych widoków, słonecznej pogody i bardzo otwartych mieszkańców miałam okazję degustować tradycyjne greckie przysmaki.

Mój newsletter z przepisami

Bądź na bieżąco i subskrybuj

Partnerzy mojego bloga

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi

Odszukaj.com - przepisy kulinarne

Foodki - fotografie potraw i zdjęcia kulinarne

Tasty Query - recipe search engine

Blog kulinarny Oli

Znajdziesz tutaj przepisy kulinarne ze zdjęciami. Ciekawe przepisy kulinarne na ciasta. Sporo przepisów kulinarnaych na serniki. Zdjęcia kulinarne na blogu z przepisami. Fotografie potraw. Sprzedaż zdjęć kulinarnych. Przepisy kulinarne Oli. Notatnik kulinarny. Magazyn przepisów. Biblioteka smaków. Ulubione blogi kulinarne. Proste przepisy kulinarne. Tanie zdjęcia na sprzedaż. Blog kulinarny.